Electrolux EGE6172NOK

Electrolux EGE6172NOK

14.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EGE6172NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас и струја, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечна гасна з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EGE6172NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас и струја, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечна гасна зона Semi Rapid 1900W/70mm, 1 x поединечни гасни зони Arzator Rapid 2700W/100mm, 1 x поединечна плотна 145mm 1.200W, 1 x поединечна плотна 180mm 1.800W, Вкупна моќност 7.600W, Димензии 580 x 510 x 38 mm (60cm), Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи