Electrolux EGC3322NOK

Electrolux EGC3322NOK

10.999,00 ден.   Спореди

Electrolux EGC3322NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечни гасни зони Arzat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Electrolux EGC3322NOK, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечни гасни зони Arzator Rapid 1000W/54mm, 1 x поединечна гасна зона Spate 2900W/100mm, Вкупна моќност 3.900W, Димензии 290 x 520 x 38 mm (30cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи