Earphones Verbatim Sound Isolating Black w/Volume Control

Earphones Verbatim Sound Isolating Black w/Volume Control

  Спореди

Silicon ear bud provides comfort
In-ear seal created by silicon ear buds block external noise
Neodymium speaker driver provides superb sound quality
3 sizes of ear buds included in the pac...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Silicon ear bud provides comfort
In-ear seal created by silicon ear buds block external noise
Neodymium speaker driver provides superb sound quality
3 sizes of ear buds included in the pack for the perfect fit
Available in black and red

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка