Earphones Sony MDR-XB50APB w/Microphone Extra Bass Black

Earphones Sony MDR-XB50APB w/Microphone Extra Bass Black

  Спореди

Closed Type: Closed Dynamic
CAPACITY: 100 mW
Driver Unit: 12 mm DOME TYPE (CCAW)
Diaphragm: PET
Frequency Response (Hz): 4-24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 106 dB/mW
Magnet: Neo...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Closed Type: Closed Dynamic
CAPACITY: 100 mW
Driver Unit: 12 mm DOME TYPE (CCAW)
Diaphragm: PET
Frequency Response (Hz): 4-24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 106 dB/mW
Magnet: Neodymium
Impedance (Ohm): 40 Ohm (1kHz)
Cord Type: Y type, flat cord
Cord Length: 1.2 m
Plug: L-shaped gold-plated four-conductor mini plug
Beat Response Control: inner ear
Weight: 8 gr

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка