Earphones Sony MDR-EX450APH w/Microphone aluminium body Gray

Earphones Sony MDR-EX450APH w/Microphone aluminium body Gray

2.390,00 ден.   Спореди

Driver Unit: 12 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 5–25,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Impedance (Ohm): 40 Ohm (1kHz)
Cord Type: OFC Litz cord, Y-type
Cord Len...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Driver Unit: 12 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz): 5–25,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Impedance (Ohm): 40 Ohm (1kHz)
Cord Type: OFC Litz cord, Y-type
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control: Open earbuds
Weight: 6 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка