Earphones Sony MDR-EX15LPW White

Earphones Sony MDR-EX15LPW White

  Спореди

Closed Type: YES
Dynamic Type: YES
CAPACITY: 100mW
Driver Unit: 9 mm dynamic
Frequency Response (Hz): 8–22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW
Magnet: Neodymium
Impedanc...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Closed Type: YES
Dynamic Type: YES
CAPACITY: 100mW
Driver Unit: 9 mm dynamic
Frequency Response (Hz): 8–22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 100 dB/mW
Magnet: Neodymium
Impedance (Ohm): 16 ohm (1KHz)
Cord Type: Y-type
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Contro: Closed earbuds
What's In The Box: Earbuds (S x2, M x2, L x2 sizes)
Weight: 3 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка