Earphones Sony MDR-EX110APB w/microphone Black

Earphones Sony MDR-EX110APB w/microphone Black

1.390,00 ден.   Спореди

Closed Type: Yes
Dynamic Type: Yes
Driver Unit: 9 mm dynamic
Diaphragm: PET
Frequency Response (Hz): 5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Impedance (Ohm): 16 ohm (1KHz)<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Closed Type: Yes
Dynamic Type: Yes
Driver Unit: 9 mm dynamic
Diaphragm: PET
Frequency Response (Hz): 5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Impedance (Ohm): 16 ohm (1KHz)
Cord Type: Y-type
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped four-conductor stereo mini
Wearing Style: Closed earbuds
Weight: 3 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка