Earphones Sony MDR-AS400EXW sports series White

Earphones Sony MDR-AS400EXW sports series White

990,00 ден.   Спореди

Driver Unit: 9 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz):5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Driver Unit: 9 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz):5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control: Closed earbuds with adjustable ear loops
Weight: 10 g

What's In The Box:
Carrying pouch
Clip
Hybrid silicon earbuds (SS, S, M, L sizes)
Operating Instructions


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка