Earphones Sony MDR-AS400EXB sports series Black

Earphones Sony MDR-AS400EXB sports series Black

  Спореди

Driver Unit: 9 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz):5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Co...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Driver Unit: 9 mm dynamic – Dome type
Frequency Response (Hz):5–24,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 103 dB/mW
Cord Length: 1.2 m
Plug: Gold-plated L-shaped stereo mini
Beat Response Control: Closed earbuds with adjustable ear loops
Weight: 10 g

What's In The Box:
Carrying pouch
Clip
Hybrid silicon earbuds (SS, S, M, L sizes)
Operating Instructions

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка