Earphones Sony MDR-AS210W splashproof design White

Earphones Sony MDR-AS210W splashproof design White

690,00 ден.   Спореди

Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Cont...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Control: N/A
Cord Length: Approx. 1. 2 m, Litz cable, Y-type
Plug: L-shaped Gold-plated Stereo Mini Plug
Weight: Approx. 12 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка