Earphones Sony MDR-AS210B splashproof design Black

1.186,00 ден.   Спореди

Earphones Sony MDR-AS210B splashproof design Black

Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.186,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Earphones Sony MDR-AS210B splashproof design Black

Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Control: N/A
Cord Length: Approx. 1. 2 m, Litz cable, Y-type
Plug: L-shaped Gold-plated Stereo Mini Plug
Weight: Approx. 12 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка