Earphones Sony MDR-AS210APW w/microphone splashproof design White

Earphones Sony MDR-AS210APW w/microphone splashproof design White

1.390,00 ден.   Спореди

Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Cont...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Control: N/A
Cord Type: N/A
Cord Length: Approx. 1. 2 m, Litz cable, Y-type
Plug: L-shaped Gold-plated 4-pole mini plug
Wearing Style: In-ear
Weight: Approx. 12 g


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка