Earphones Sony MDR-AS210APW w/microphone splashproof design White

Earphones Sony MDR-AS210APW w/microphone splashproof design White

  Спореди

Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Cont...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dynamic Type: Open, dynamic
Driver Unit: 13. 5 mm, dome type
Frequency Response (Hz): 17Hz-22,000Hz
Sensitivities (dB/mW): 104 dB / mW
Impedance (Ohm): 16ohms (at 1kHz)
Volume Control: N/A
Cord Type: N/A
Cord Length: Approx. 1. 2 m, Litz cable, Y-type
Plug: L-shaped Gold-plated 4-pole mini plug
Wearing Style: In-ear
Weight: Approx. 12 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка