Earphones Platinet Sport Bluetooth w/Microphone Black PM1068B

Earphones Platinet Sport Bluetooth w/Microphone Black PM1068B

840,00 ден.   Спореди

sports earphones Techhnical parameters:
BT Version: V4.2
Range: 33FT/10M
Battery: 80mAh
Voltage: 3.7V
Talking time: appr. 4H
Charging time: 1-2H
Charging way: USB 5V
Fr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 840,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


sports earphones Techhnical parameters:
BT Version: V4.2
Range: 33FT/10M
Battery: 80mAh
Voltage: 3.7V
Talking time: appr. 4H
Charging time: 1-2H
Charging way: USB 5V
Frequency Response: 20Hz-20KHz
Support: HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка