Earphones Philips SHE3850RG Rose Gold

Earphones Philips SHE3850RG Rose Gold

  Спореди

Specification:

Sound
-Diaphragm: PET
-Frequency response: 12–22 000 Hz
-Voice coil: CCAW
-Sensitivity: 107 dB
-Speaker diameter: 8.6 mm
-Maximum power input: 20 mW
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Sound
-Diaphragm: PET
-Frequency response: 12–22 000 Hz
-Voice coil: CCAW
-Sensitivity: 107 dB
-Speaker diameter: 8.6 mm
-Maximum power input: 20 mW
-Impedance: 28 ohm
-Acoustic system: Closed

Connectivity
-Type of cable: Copper
-Cable Connection: symmetrical
-Cable length: 1.2 m
-Connector: 3.5 mm
-Finishing of connector: chrome-plated

Accessories
-Eartips: 3 sizes S, M, L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи