Earphones Philips SHE3200WT White

Earphones Philips SHE3200WT White

790,00 ден.   Спореди

Specification:

Design
-Color: White

Sound
-Acoustic system: open
-Magnet type: Neodymium
-Impedance: 32 ohm
-Maximum power input: 30 mW
-Sensitivity: 107 dB Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Design
-Color: White

Sound
-Acoustic system: open
-Magnet type: Neodymium
-Impedance: 32 ohm
-Maximum power input: 30 mW
-Sensitivity: 107 dB
-Speaker diameter: 14.2 mm
-Frequency response: 8 - 24 000 Hz

Connectivity
-Cable Connection: two-parallel, symmetric
-Cable length: 1 m
-Connector: 3.5 mm
-Finishing of connector: nickel plated
-Type of cable: copper

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка