Earphones Philips SHE1350 Black

Earphones Philips SHE1350 Black

220,00 ден.   Спореди

Specification:

Sound
-Frequency response: 16 - 20 000 Hz

Connectivity
-Cable length: 1 m

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 4 x 9 x 3 cm
-We...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:

Sound
-Frequency response: 16 - 20 000 Hz

Connectivity
-Cable length: 1 m

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 4 x 9 x 3 cm
-Weight: 0,01146 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка