Earphones Panasonic RPHNJ200

Earphones Panasonic RPHNJ200

350,00 ден.   Спореди

Headphones Form Factor In-ear
Headphones Technology dynamic
Sound Output Mode stereo
Frequency Response 6 Hz
Sensitivity 100 dB/mW
Impedance 16 Ohm
Diaphragm 0.5 in
Magnet ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Headphones Form Factor In-ear
Headphones Technology dynamic
Sound Output Mode stereo
Frequency Response 6 Hz
Sensitivity 100 dB/mW
Impedance 16 Ohm
Diaphragm 0.5 in
Magnet Material neodymium
REMOTE CONTROL
Type none
CONNECTIONS
Type headphones
Qty 1
Connector Type mini-phone stereo 3.5 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка