Earphones Micro Verbatim Sound Isolating White

Earphones Micro Verbatim Sound Isolating White

590,00 ден.   Спореди

Product Information
Ultra small in-ear design
Sound isolating ear buds in 3 sizes
Use with iPods, iPads, smartphones, and portable media players
Available in pink and in white


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Information
Ultra small in-ear design
Sound isolating ear buds in 3 sizes
Use with iPods, iPads, smartphones, and portable media players
Available in pink and in white

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка