Earphones Micro Verbatim Sound Isolating Pink

Earphones Micro Verbatim Sound Isolating Pink

590,00 ден.   Спореди

Ultra small in-ear design
Sound isolating ear buds in 3 sizes
Use with iPods, iPads, smartphones, and portable media players
Available in pink and in white


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ultra small in-ear design
Sound isolating ear buds in 3 sizes
Use with iPods, iPads, smartphones, and portable media players
Available in pink and in white

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка