Earphones GOCLEVER Sound Club Active Bluetooth w/Microphone Waterproof IPX4 Black

Earphones GOCLEVER Sound Club Active Bluetooth w/Microphone Waterproof IPX4 Black

1.250,00 ден.   Спореди

Features:
Perfect for active people
Handsfree microphone
Waterproof IPX4
6 hours of playing time
8 hours of conversation
Extreamly long stanby
Stable during running
Onl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.250,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Perfect for active people
Handsfree microphone
Waterproof IPX4
6 hours of playing time
8 hours of conversation
Extreamly long stanby
Stable during running
Only 2 hours charging time

Technical specification:
Bluetooth: 4.1
Microphone
Waterproof IPX4
BT range: 10m
Stanby time 200 hours
Driver units
diameter 6mm
Frequency response 20Hz-20KHz
Impedance 32 0hm
Handsfree microphone

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка