Earphones Gembird MP3-EP05 Gold-plated Metal Purple

Earphones Gembird MP3-EP05 Gold-plated Metal Purple

  Спореди

MP3-EP05 MP3 stereo earphones, gold-plated 3.5 mm jack, metal, purple
MUSIC EVERYWHERE

-Metallic design
-Gold plated plug for premium sound quality
-Maximum comfort

Thes...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3-EP05 MP3 stereo earphones, gold-plated 3.5 mm jack, metal, purple
MUSIC EVERYWHERE

-Metallic design
-Gold plated plug for premium sound quality
-Maximum comfort

These metallic earphones offer an ultimate music experience to the most discerning listeners. With their compact design and accurate sound reproduction they are designed for pure music pleasure. They are the ultimate choice for everyone who seeks unparalleled excellence in personal listening

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка