Earphones Gembird MHS-EP-002 Metal w/Microphone Black & Blue

Earphones Gembird MHS-EP-002 Metal w/Microphone Black & Blue

330,00 ден.   Спореди

Features
-Metal stereo earphones
-High quality bass driven sound for optimal music experience
-In-line microphone and volume control
-Comfortable soft silicone ear cushions

Sp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Metal stereo earphones
-High quality bass driven sound for optimal music experience
-In-line microphone and volume control
-Comfortable soft silicone ear cushions

Specifications
-Frequency response: 50-18000 Hz
-3.5 mm stereo audio plug
-Cord length: 0.9 m
-Dimensions 42x16.4x15 mm
-Net weight: 12 g
-Color box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка