Earphones Gembird MHP-EP-001-B Candy Blue

Earphones Gembird MHP-EP-001-B Candy Blue

130,00 ден.   Спореди

Features
-Stereo earphones
-High quality bass driven sound for optimal music experience
-Comfortable soft silicone ear cushions

Specifications
-Frequency response: 50-18000 Hz...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 130,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Stereo earphones
-High quality bass driven sound for optimal music experience
-Comfortable soft silicone ear cushions

Specifications
-Frequency response: 50-18000 Hz
-3.5 mm stereo audio plug
-Cord length: 0.9 m
-Dimensions 42x16.4x15 mm
-Net weight: 12 g
-Color box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка