Earphones Freestyle XT-7210 w/Microphone White

Earphones Freestyle XT-7210 w/Microphone White

220,00 ден.   Спореди

Fiesta noise isolating earbuds packed in a nice and easy-to-carry plastic box
Tech spec:
Model code: XT-7210
Frequency response: 80-20000Hz
Impedence: 16 Ohm
Sensitivity: 112db/m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fiesta noise isolating earbuds packed in a nice and easy-to-carry plastic box
Tech spec:
Model code: XT-7210
Frequency response: 80-20000Hz
Impedence: 16 Ohm
Sensitivity: 112db/mW
CE & ROHS compliant
Cord's length: 110cm
Packaging: plastic box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка