Earphones A4 MK-650 Metallic Black

Earphones A4 MK-650 Metallic Black

390,00 ден.   Спореди

A4-MK-650-B Metallic MP3 earphones, black

Features
* High-quality stylish and ergonomic design
* Powerful neodymium magnet
* Minimizes sound leakage
* Black color

...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A4-MK-650-B Metallic MP3 earphones, black

Features
* High-quality stylish and ergonomic design
* Powerful neodymium magnet
* Minimizes sound leakage
* Black color

Specifications
* Speaker diameter: 10 mm
* Sensitivity: 102 dB/mw at 1KHz
* Impedance: 32 Ohm
* Frequency response: 20 Hz - 20 KHz
* Plug type: 3.5 mm stereo
* Weight: 14 g
* Cable length: 140 cm


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка