EAH6770 DC/G/2DI/1GD5, Radeon HD6770, PCIE PCIE 2.1, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 850, Memory CLK (MHz) 4.0GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-DVI dongle

5.750,00 ден.   Спореди

EAH6770 DC/G/2DI/1GD5, Radeon HD6770, PCIE PCIE 2.1, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 850, Memory CLK (MHz) 4.0GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.750,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH6770 DC/G/2DI/1GD5, Radeon HD6770, PCIE PCIE 2.1, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 850, Memory CLK (MHz) 4.0GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-DVI dongle

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6770
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка