EAH6750/DI/1GD5 Radeon HD6750 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 4.6GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-DVI dongle, P/N 90-C1CQZ5-L0UAY0BZ

5.990,00 ден.   Спореди

EAH6750/DI/1GD5 Radeon HD6750 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 4.6GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-DVI dongle...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EAH6750/DI/1GD5 Radeon HD6750 PCIE PCIE 2.1, Memory 1GB, Memory Type DDR5 128 bit, Engine CLK (MHz) 700, Memory CLK (MHz) 4.6GHz, 2x DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, HDMI-to-DVI dongle, P/N 90-C1CQZ5-L0UAY0BZ

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Модел на графичка картичка HD6750
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка