E-Book Cover PocketBook For InkPad Classic Blue

E-Book Cover PocketBook For InkPad Classic Blue

1.590,00 ден.   Спореди

Classic
Collection covers for InkPad
Classic — a high-class, innovative product designed to emphasize
the elegant beauty of the PocketBook InkPad. High-quality
materials...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Classic
Collection covers for InkPad
Classic — a high-class, innovative product designed to emphasize
the elegant beauty of the PocketBook InkPad. High-quality
materials, sophisticated classic design - traits of finest jewelry art.

Material: PU leather imitation
Dimensions: 201 ? 170 ? 18 mm
Weight: 184 g
Colors: blue, brown, green

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка