E-Book Cover PocketBook 2-sided Black-Beige for PocketBook/Amazon Kindle & Paperwhite

E-Book Cover PocketBook 2-sided Black-Beige for PocketBook/Amazon Kindle & Paperwhite

1.390,00 ден.   Спореди

Light
Collection covers for Touch Lux
Light - two-sided covers of Light series are made of lightweight and
durable material. The device is securely locked inside with the four
corn...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Light
Collection covers for Touch Lux
Light - two-sided covers of Light series are made of lightweight and
durable material. The device is securely locked inside with the four
corner elastic fastenings. The elastic band is used as a fastener.
Can be used for PocketBook 622/623/614/624/626/Amazon Kindle/Amazon Paperwhite.

Material: PU leather imitation
Dimensions: 177 ? 122 ? 15 mm
Weight: 95 g
Colors :black/beige, black/grey, blue/crimson

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка