DVI-D 24+1 Male to VGA Female Active Adapter Converter

690,00 ден.   Спореди

Interface:
Input: 25-pin DVI-D, Male
Output: 15-pin VGA, Female

- HIGH PERFORMANCE ADAPTER – Connects DVI-D enabled desktops and laptops to displays with VGA input

- HIGH ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 924,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface:
Input: 25-pin DVI-D, Male
Output: 15-pin VGA, Female

- HIGH PERFORMANCE ADAPTER – Connects DVI-D enabled desktops and laptops to displays with VGA input

- HIGH QUALITY VIDEO – Supports HDTV resolution up to 1080p @60Hz and PC graphics resolutions up to 1920 x 1200 @60Hz

- ACTIVE CONVERTER – Converts digital DVI signal to VGA for monitors or displays with a VGA input

- EASY PLUG & PLAY installation - No driver or software installation required!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка