DVD S-Multi DL8X HLDS/GSA-T40N

2.568,00 ден.   Спореди

DVD S-Multi DL8X HLDS/GSA-T40N


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.568,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD S-Multi DL8X HLDS/GSA-T40N

Тип на диск Internal
Интерфејс на дискот ATA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка