DVD RW +/- LG External USB 2.0 Silver GP57ES40 Slim w/M-Disk Support

1.537,00 ден.   Спореди

DVD RW +/- LG External USB 2.0 Silver GP57ES40 Slim w/M-Disk Support

OVERVIEW
Type:External DVD writer
Interface:USB 2.0
Compatibility:PC & Mac
Colour:Black
FEATURE...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.537,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD RW +/- LG External USB 2.0 Silver GP57ES40 Slim w/M-Disk Support

OVERVIEW
Type:External DVD writer
Interface:USB 2.0
Compatibility:PC & Mac
Colour:Black
FEATURES
Read / Write speed:- Read: 8 x
- Write: 8 x
Memory buffer:0.75 MB
GENERAL
Power supply:USB 2.0
System requirements:- Windows 7, 8, 8.1, Vista, XP
- Windows Server 2003, 2008
- OS X
Dimensions:15 x 146 x 136 mm (H x W x D)
Weight:300 g

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка