DVD RW +/- LG External USB 2.0 Black GP90EB70 Slim

DVD RW +/- LG External USB 2.0 Black GP90EB70 Slim

1.490,00 ден.   Спореди

Interface - USB 2.0
Optical drive type - DVD Super Multi DL
Colour of product - Black

Producer product name - GP90EB70
Internal - No

CD write speed - 24x x
CD read sp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface - USB 2.0
Optical drive type - DVD Super Multi DL
Colour of product - Black

Producer product name - GP90EB70
Internal - No

CD write speed - 24x x
CD read speed - 24x x

Other features
Disc types supported: CD-R,CD-ROM,CD-RW,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-ROM,DVD-RW.
CD write speed: 24x,
DVD+R write speed: 8x,
DVD-R write speed: 6x.
CD read speed: 24x,
DVD+R read speed: 8x,
DVD-R read speed: 8x.

Windows operating systems supported:
Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Window, Mac operating systems supported: Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9

Gross weight - 0.34 kg
Net weight - 0.20 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка