DVD+RW 8cm 1.46GB 4x Verbatim 3pcs Blister Matt Silver Hardcoated

DVD+RW 8cm 1.46GB 4x Verbatim 3pcs Blister Matt Silver Hardcoated

310,00 ден.   Спореди

Increased resistance to UV light.
Proprietary SERL Technology.
Superior Archival Life.

This is a disc with a matt silver surface. It can be written on with a CD/DVD marker pen.
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 310,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Increased resistance to UV light.
Proprietary SERL Technology.
Superior Archival Life.

This is a disc with a matt silver surface. It can be written on with a CD/DVD marker pen.
-Product Number: 43594
-Capacity: 1.4GB
-Speed: 4x
-Pack Style: 3 Pack Blister
-Disc Surface: Matt Silver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка