DVD+RW 4.7GB 4x Verbatim 5pcs Slimcase DataLifePlus

DVD+RW 4.7GB 4x Verbatim 5pcs Slimcase DataLifePlus

370,00 ден.   Спореди

Increased resistance to UV light.
Proprietary SERL Technology.
Superior Archival Life.

Five different coloured surfaces provide options for categorisation. Can be written on with a...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 370,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Increased resistance to UV light.
Proprietary SERL Technology.
Superior Archival Life.

Five different coloured surfaces provide options for categorisation. Can be written on with a CD/DVD marker pen.

Capacity: 4.7GB
Speed: 4x
Pack Style: 5 Pack OPP Slim Case
Disc Surface: Colour
Product Number: 43297

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка