DVD+RW 4.7GB 16x Sony DPW47SS slim case

DVD+RW 4.7GB 16x Sony DPW47SS slim case

80,00 ден.   Спореди

Specification: DVD+RW
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 4.7GB/120min (may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x-16x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification: DVD+RW
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 4.7GB/120min (may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x-16x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm): 1.2
Track Pitch (mm): 0.74
Reflectivity: 18-30%
Recording Layer: Phase-change (ex.AgInSbTe)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка