DVD-RW 4.7GB 16x Sony DMW47SS Slim Case

DVD-RW 4.7GB 16x Sony DMW47SS Slim Case

80,00 ден.   Спореди

Format
Specification: DVD-RW
Recording Capacity: 4.7GB/120min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x - 2x

Disc Characteristics
Outer Diameter (mm): 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Format
Specification: DVD-RW
Recording Capacity: 4.7GB/120min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x - 2x

Disc Characteristics
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm):1.2
Track Pitch (mm): 0.74
Reflectivity: 18-30%
Recording Layer: Phase-change (ex.AgInSbTe

Reliability
Direct Overwrite Cycle (s): 1000

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка