DVD+R Verbatim 4.7GB 16x 100pcs Spindle Matt Silver

DVD+R Verbatim 4.7GB 16x 100pcs Spindle Matt Silver

1.450,00 ден.   Спореди

Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 100 Pack Spindle
Disc Surface: Matt Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.450,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 100 Pack Spindle
Disc Surface: Matt Silver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка