DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 25pcs Cakebox

DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 25pcs Cakebox

980,00 ден.   Спореди

Recordable media type: DVD+R DLCapacity: 8,5GBMax recording speed: 8xPackaging type: cake box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 980,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: DVD+R DLCapacity: 8,5GBMax recording speed: 8xPackaging type: cake box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка