DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 1pcs Slimcase

DVD+R DL 8.5GB 8x Freestyle 1pcs Slimcase

60,00 ден.   Спореди

Media Type: DVD + R DL Capacity: 8.5GBMax write speed: 8xType of packaging: slim


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 60,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Media Type: DVD + R DL Capacity: 8.5GBMax write speed: 8xType of packaging: slim

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка