DVD+R 4.7GB 16x Verbatim 5pcs Slimcase

DVD+R 4.7GB 16x Verbatim 5pcs Slimcase

  Спореди

Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 5 Pack Colour OPP
Disc Surface: Colour

DVD+R is a recordable disc providing 4.7GB capacity. Compliant with the +RW-Alliance specifications....

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 5 Pack Colour OPP
Disc Surface: Colour

DVD+R is a recordable disc providing 4.7GB capacity. Compliant with the +RW-Alliance specifications.
AZO recording layer.
Highest Level of recording stability.
Superior Archival life.

Five different coloured surfaces provide options for categorisation. Can be written on with a CD/DVD marker pen.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка