DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Spindle Printable Wide Inkjet ID Brand

DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Spindle Printable Wide Inkjet ID Brand

  Спореди

Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 50 Pack Spindle
Disc Surface: Wide Inkjet Printable
Print area: 21 – 118mmProduct Number: 43649


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 50 Pack Spindle
Disc Surface: Wide Inkjet Printable
Print area: 21 – 118mmProduct Number: 43649

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка