DVD+R 4.7GB 16x Traxdata 25pcs Wrap

DVD+R 4.7GB 16x Traxdata 25pcs Wrap

320,00 ден.   Спореди

Recording: DVD+R
Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 25 Pack Wrap


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recording: DVD+R
Capacity: 4.7GB
Speed: 16x
Pack Style: 25 Pack Wrap

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка