DVD+R 4.7GB 16x Sony 25DPR47SB 25pcs Bulk

DVD+R 4.7GB 16x Sony 25DPR47SB 25pcs Bulk

600,00 ден.   Спореди

Specification: DVD+R
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 4.7GB/120min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x-16x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thickne...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 600,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification: DVD+R
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 4.7GB/120min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 1x-16x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm): 1.2
Track Pitch (mm): 0.74
Reflectivity: 45-85%
Recording Layer: Organic Dye

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка