DVD+R 4.7GB 16x Sony 10DPR85SP 10pcs Spindle

DVD+R 4.7GB 16x Sony 10DPR85SP 10pcs Spindle

850,00 ден.   Спореди

Specification: DVD+R DL
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 8.5GB/215min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 2.4x-8x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thic...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification: DVD+R DL
Type: ver 2.0
Recording Capacity: 8.5GB/215min
(may vary due to choice of picture grade)
Writing Speed: 2.4x-8x Compatible
Outer Diameter (mm): 120
Thickness (mm): 1.2
Track Pitch (mm): 0.74
Reflectivity: 45-85%
Recording Layer: Organic Dye

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка