DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 50pcs Wrap

DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 50pcs Wrap

540,00 ден.   Спореди

Type: DVD-R
Capacity: 4.7GB
Max Write Speed: 16x
Package type: 50 * Spindel


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 540,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type: DVD-R
Capacity: 4.7GB
Max Write Speed: 16x
Package type: 50 * Spindel

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка