DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Slim Case

DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Slim Case

250,00 ден.   Спореди

Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max. recording speed : 16x
Packaging type: slim case 10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max. recording speed : 16x
Packaging type: slim case 10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка