DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Cake

DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Cake

150,00 ден.   Спореди

Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max recording speed: 16x
Packaging type: cake box 10


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max recording speed: 16x
Packaging type: cake box 10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка