DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Cake

DVD-R 4.7GB 16x Freestyle 10pcs Cake

  Спореди

Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max recording speed: 16x
Packaging type: cake box 10


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Recordable media type: DVD-R
Capacity: 4,7GB
Max recording speed: 16x
Packaging type: cake box 10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка